facebook twitter png ile ilgili görsel sonucu

Test

[well anim=”rollIn” class=”float-image-section” ][row][five_twelveth]guzelsanatlarahazirlikkursu001[/five_twelveth][seven_twelveth]

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu

Güzel sanatlara hazırlık programımız, Güzel Sanatlar Fakültelerinin; Resim, Heykel, Grafik, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, İletişim Tasarımı-Multimedia, Animasyon, Sahne Dekorasyonu, Kostüm Tasarımı, Fotoğraf ve Video bölümlerinde öğrenim görebilmek için gerekli olan yetenek sınavlarına yönelik eğitim ve genel kültür bilgisi kapsamında verilmektedir.

Yetenek sınavlarında öğrencilerin çizim ve sanatsal yaratıcı yeteneklerinin yanı sıra, girmek istedikleri bölüme ait teknik ve genel kültür bilgileride ölçülmektedir.

Kursumuzda ayrıca seçeceğiniz bölüme ilişkin mesleki danışmanlık, bu bölümlerde okumuş ve okuyan kişilerle görüşme ve bilgilendirme konularında yardım alabilirsiniz.

Uzun bir maraton olan hazırlanma sürecinde yaşayabileceğiniz zorluklar için herbiri Pedagojik Formasyon Eğitimi almış eğitmenlerimiz size danışmanlık yapmaktadır.

[/seven_twelveth][/row][/well][well anim=”fadeInRightBig”  ][tblock title=””/][tblock title=”Sayılarla Atölyemiz”/][row][one_fourth][sblock type=”stat” title=”Kaybolan Silgi” icon=”fa fa-eraser” count=”42142″/][/one_fourth][one_fourth][sblock type=”stat” title=”İçilen Kahve” icon=”fa-coffee” count=”15745″/][/one_fourth][one_fourth][sblock type=”stat” title=”Mutlu Öğrenci” icon=”fa-users” count=”2178″/][/one_fourth][one_fourth][sblock type=”stat” title=”Çizilen Projeler” icon=”fa fa-paper-plane” count=”23214″/][/one_fourth][/row][/well]

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top