facebook twitter png ile ilgili görsel sonucu

Genel

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursunun Faydaları

Güzel sanatlar fakültesine girme hayallerinizi ERC Akademi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

erc güzel sanatlara hazırlık 12
Merkez güzel sanatlara hazırlık kursu olarak profesyonel eğitmenlerle başarılı öğrenciler yetiştirmesi ile tanınmaktadır. Kurs tarafından düzenlenen hazırlık programlarında resim, heykel, kostüm ve sahne tasarımı, fotoğraf ve video gibi alanlarda eğitim verilmektedir. Girmeniz gereken yetenek sınavları için de kişisel becerileriniz ile birlikte teknik olarak da pek çok detay hakkında bilgi sahibi olmanız şartı aranmaktadır.

Bu nedenle teknik açısından da kendinizi geliştirmeniz gerekmektedir. Bu da kurs sayesinde olmaktadır. Bunun için güzel sanatlara hazırlık kursu istanbul olarak araştırma yapabilirsiniz. İstanbul’da gerçekten kaliteli eğitim almak için ERC Akademinin danışman biriminden yararlanabilirsiniz. Kursa kayıt olmaya karar verdikten sonra danışman birimler sizi pek çok açıdan yönlendirmektedir. Zaman sıkıntınız olsun ya da olmasın her koşulda geleceğiniz için kursun imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Merkezde bölümünüz ile alakalı danışmanlık yapan kişiler de uzmanlardan oluşmaktadır. Güzel sanatlara hazırlanmak zor bir süreci kapsamaktadır. Bu zor süreçte ERC Akademinin uzman kadrosu sizi doğru şekilde yönlendirerek amacınıza ulaşmanıza katkı sağlamaktadır. Hafta sonu ya da hafta içi değerli zamanınızı kursa gelerek değerlendirerek geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Kurs alan kişilerin eğitim yaşantıları boyunca hep bir adım önde oldukları da kanıtlanmış durumdadır. Hazırlık kurslarının en büyük faydası kişinin yeteneğinin doğru yönde ortaya konmasının sağlanmasıdır.

Screenshot_2                                                                                                                  Screenshot_3

 

Eksik yanlarınızı alacağınız kurs sayesinde tamamlayabilir ve eksiksiz şekilde sınavlara girebilirsiniz. Güzel sanatlar için yapılan sınavların farklı olması da kursun önemini ortaya koymaktadır. Bu sınav uygulamaları hakkında kursta almış olduğunuz bilgi birikimi size büyük kolaylık sağlamaktadır. Kurs alan öğrencilerin diğer kişilere göre bir adım önde olduğu da Akademisyenler tarafından kabul edilmektedir. Yine kurs ortamında yapılan daha ciddi çalışmalar el becerinizin gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Hayalini kurduğunuz fakülteye girmek için yeteneklerinizi oryaya çıkaran ERC Akademinin desteğini alabilirsiniz. Yeteneğinizi hangi yönde ilerletmek istediğiniz konusunda da kafanızda soru işaretleri olabilir. Merkez bu konuda da size gereken desteği sunmaktadır. Kurstaki eğitmenler de seçkin üniversitelerden mezun kişilerden oluştuğu için hayalinizdeki üniversiteye gitme isteğinizi onlarla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Merkezde öğrenciler yeteneklerini açığa çıkarma konusunda çok fazla zaman harcamamaktadır. Yetenekleri çok kısa sürede oturan çok sayıda öğrenci uygulama konusunda çok daha fazla zaman harcayarak kısa sürede kendilerini geliştirmektedirler. Sanat eğitiminin alt yapısının atıldığı merkezde yaratıcılığınızın gelişimine katkı sunulmaktadır.

Hayalinizdeki üniversiteye ilk adımı atmak için ERC Akademinin seçkin kadrosundan ders alabilir ve geleceğe daha sağlam adımlarla ilerleyebilirsiniz. Özel yeteneğinizi ortaya çıkarmak için size verilen en büyük fırsat olan ERC Akademi fırsatını kaçırmadan iletişime geçebilir ve ders almaya başlayabilirsiniz.
Çok sayıda kişi arasında fark yaratarak içinizdeki sanatçı ruhu ortaya çıkarmak için ERC Akademi’den her zaman bilgi alabilir ve eğitim programlarına katılabilirsiniz.

To Top