facebook twitter png ile ilgili görsel sonucu

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu

20140914_161750

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu

Güzel sanatlara hazırlık programımız, Güzel Sanatlar Fakültelerinin; Resim, Heykel, Grafik, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım, İletişim Tasarımı-Multimedia, Animasyon, Sahne Dekorasyonu, Kostüm Tasarımı, Fotoğraf ve Video bölümlerinde öğrenim görebilmek için gerekli olan yetenek sınavlarına yönelik eğitim ve genel kültür bilgisi kapsamında verilmektedir.

Yetenek sınavlarında öğrencilerin çizim ve sanatsal yaratıcı yeteneklerinin yanı sıra, girmek istedikleri bölüme ait teknik ve genel kültür bilgileride ölçülmektedir.

Kursumuzda ayrıca seçeceğiniz bölüme ilişkin mesleki danışmanlık, bu bölümlerde okumuş ve okuyan kişilerle görüşme ve bilgilendirme konularında yardım alabilirsiniz.

Uzun bir maraton olan hazırlanma sürecinde yaşayabileceğiniz zorluklar için herbiri Pedagojik Formasyon Eğitimi almış eğitmenlerimiz size danışmanlık yapmaktadır.

Şimdi bir yeni başlayan olabilirsiniz, ama bu uzun sürmeyecek! Yeni Başlayanlar İçin Erc Güzel Sanatlara Hazırlıkta eskizlerle ısınmadan yüz ifadelerini yakalamaya, biten çalışmanızı çerçevelemeye kadar her şey var. Gün Gün , arkadaşlarınızın ve hocalarınızın eşliğindeharika imgeseller ve çizimler yapabilmek için ihtiyacınız olan beceriyi ve güveni kazanacaksınız.
ERC ÇİZİM KURSUNDA NELER Mİ VAR?
• Portre çizimine iki aşamalı basit bir yaklaşım: Yüz eskizi çizme, ardından tonları ekleyip portreyi canlandırma
• Gözleri, burnu, ağzı, saçları, elleri, gözlükleri ve diğer karmaşık unsurları çizmek için adım adım açıklamalar
• Farklı yaş gruplarını ve etnik kökenleri örnekleyen 13 portre

• Kostümler, aksesuarlar ekleyerek portrenize daha fazla şahsiyet kazandırma tüyoları

Erc ye Özel Çizim Teknikleri, geniş alanda kullanılan resim araç ve gereçleri hakkında bilgi ve yaklaşımlarını geliştirme arzusunda olan sanatçı adayları için hazırlanmıştır. Resim Kursu, bu araç ve gereçlerin özelliklerini ve istenilen resmi yaratabilmek için nasıl kullanıldıklarını öğretiyor. İçerdiği bilgi ve pratiğin benzersiz uyumu sayesinde, her r|îalzemenin kullanım alanı konusunda örnekler veriyor ve çeşitli projeler eşliğinde bu malzemeleri etkili kullanma yolları sergiliyor. Kitabın sonunda, yetişmekte olan bütün Sanatçıların, öğrenmiş oldukları, seçtikleri geniş alan kompozisyon tekniklerinin uygulaması konusunda öğrencilerimizin  yeterli bilgi ve güvene sahip olmalarını umut ediyoruz.

BAŞARI KAÇINILMAZ YETERKİ BİZİMLE OLUN… Arayın 05422100123 Yanıtlayalım:)

 

Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top