facebook twitter png ile ilgili görsel sonucu

Güzel Sanatlara Hazırlık

Güzel Sanatlara Hazırlık Kursu Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Güzel Sanatlar Fakültesi’ne girmeye karar verdikten sonra ciddi bir ön hazırlık için ERC Akademi kadrosu sizinle yürümeye hazır.

Güzel Sanatlar Fakültesi’ne girmek çok zordur. Bunu fakülteye giren ya da girmeye aday her öğrenci söylemektedir. Mutlaka ciddi bir ön hazırlık yapılmalıdır ki, istediğiniz bölüm ve üniversiteye girilebilesiniz. Çok sayıda kişi ile yarış halinde olunan güzel sanatlar fakültesine girebilmek için güzel sanatlara hazırlık kursu son derece faydalı olmaktadır. Ancak kurs tercih ederken pek çok detay üzerinde durmanızda fayda vardır.

guzelsanatlarahazirlikkursu12

 

Öncelikle kursa gittikten sonra başarı sağlama oranı önceliğiniz olmalıdır. Harcadığınız zaman ve ücretlerin boşa gitmemesi için kursun size sunduğu başarı sağlama oranı son derece önemlidir. Kurs saatleri de önemli bir detaydır. Kursta yeteri kadar zaman geçirmek en çok sizin yararınıza olan bir durumdur. Bu nedenle zaman konusunda da size en iyi imkanı sunan kursu tercih etmeniz gerekmektedir. İstanbul bölgesinde güzel sanatlara hazırlık kursu istanbul olarak size istediğini zamanı sunan, başarı yüzdesi yüksek ERC Akademi sizi yetenek sınavları konusunda en iyi şekilde hazırlamanız için uzman kadrosu ile yıllardır hizmet vermektedir.

22_big

Kaliteli hizmetin adresi merkez, resim, grafik, heykel, kostüm tasarımı, animasyon, sahne tasarımı, endüstriyel tasarım bölümlerine girebilmeniz için eğitimler vermektedir. Gittiğiniz kursta yetenek sınavlarına hazırlanmanın yanı sıra gireceğiniz bölümün teknik bilgileri konusunda da bilgilendirilmeler yapılmaktadır. Çünkü yetenek sınavlarında teknik bilgiler son derece önemli bir unsurdur. Gittiğiniz kursta danışman bir birimin olması da önemlidir. ERC Akademide bulunan mesleki danışmanlık birimi gitmek istediğiniz bölümde okumuş kişilerle sizleri buluşturmaktadır. Bu da güzel sanatlar fakültesine gitmek isteyen çok sayıda kişinin hayalidir aslında. Çünkü geçmek istediğiniz yolları adımlamış bir kişiden destek almak, ona sorular yönelterek ilerlemek sizin için oldukça verimli olacaktır. Ondan pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Güzel Sanatlar Akademisi’ne girmek ne kadar zor olsa da bu zorluğu seçtiğiniz doğru kurs sayesinde geçebilirsiniz. Eğitimi uzmanından almak size her zaman artı yönde katkı sunacaktır. Bu imkan da ERC Akademide sizlere sunulmaktadır. Kaliteli üniversitelerden mezun olan eğitim kadrosu ile başarıyı garantilemenizi sağlayan merkez, sizin farklı bakış açısıyla çalışmalar ortaya koymanıza da katkı sağlamaktadır. ERC Akademiye gelen her öğrenci yeteneklerini doğru şekilde kullanır, alışılmışın dışında çalışmalar ortaya koyarak fark yaratır. Merkezin öğrencileri üzerinde geliştirdiği öğretim şekli ise sıradan çalışmalar yerine kurgulayan, tasarlayan, farklı perspektiften çalışmalar ortaya koyan öğrenciler yetiştirmektir. Bu şekilde Türkiye ve dışında kendini ispatlayan öğrencileri yetiştiren merkez başarılı öğrenci oranını her geçen gün artırmaktadır. İçinizdeki yeteneğin ortaya çıkması, yaratıcılığınızın canlanması için ERC Akademinin ayrıcalıklı eğitiminden yararlanabilirsiniz.

ERC Akademi ile yetenek sınavları sizin için çok daha kolay geçecek ve kursa gittiğinize hiç pişman olmayacaksınız

To Top