facebook twitter png ile ilgili görsel sonucu

ERC DE KAMPANYA DENEME DERSLERİMİZE MİSAFİRSİNİZ.

Resim yapmak çizimle başlar, çünkü teknikleri, her türlü çalışmasının temelini oluşturmaktadır. Bu nedenle çizimin temel prensiplerinin bilinmesi resim çalışmasının abecesidir. Bu kursun öğrencileri, konu ne olursa olsun, ilk algılamanın önemini, gerçekliğe ilk dikkatli bakışın doğasını öğrenecekler; natürmort, insan figürü ve hayvan eskizleri, şehir peyzajları, portreler ve diğerleri.:)

29X-Kalem-Kroki-izim-Kalem-Set-K-m-r-Silgi-Maket-B-a-Kanvas-anta.jpg_640x640.karakalem-Kroki-çizim-Çizim kursu-Kalem-Set-Güzel sanatlara hazırlık-Silgi-Maket-Kalem seti-Sanat kursu-resim desri-karakalem set-desen atölyesi-çizim kursu2017-09-01 23.16.14

 

BAŞARILI ÇİZİM İÇİN A’DAN Z’YE ÖĞRENMEK İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ ERC DE BULABİLİRSİNİZ!

Çizim için bu pratik başlangıç kursu yaygın olarak kullanılan çizim araçlarıyla nasıl açık ve basit çizim yapabileceğinizi öğretiyor. Bu kitaptaki bilgilerle hayvan, insan, manzara ve bina gibi popüler öznelerin geniş bir yelpazesinde çizim yapmayı öğrenebilirsiniz.

Faydalı ipuçları ve önerilerle dolu olan kurs çizime yeni başlayanlara temel çizim tekniklerini ve bu tekniklerin nasıl adım adım uygulanabileceğini öğretme amacını taşımaktadır.

Eğer çizim yapmayı öğrenmek istiyorsanız, bu kurs tam size göre bir başvuru yeridir.

Kurşunkalem, kömür kalemi, pastel, dolmakalem ve suluboya için yönlendirmeler,
400’den fazla çizim ve adım adım uygulamalar,
Hayvan, insan, manzara, ağaç, çiçek, bina ve gökyüzü çiziminde net ve doğrudan öneriler HEPSİ ERC İLE MÜMKÜN.

 

 

MALZEMELERDE BİZDEN SİZLERE HEMDE ÇOK UYGUN FİATLARA .

karakalem-Kroki-çizim-Çizim kursu-Kalem-Set-Güzel sanatlara hazırlık-Silgi-Maket-Kalem seti-Sanat kursu-desen atölyesi-çizim kursu

erc guzel sanatlara hazirlik

 

erc g]zel sanatlara hazirlik

erc güzel sanatlara hazirlik

 

güzel sanatlara hazırlık.

To Top