facebook twitter png ile ilgili görsel sonucu

Genel

ERC akademi güzel sanatlara hazırlıkta kazanan öğrencilerimiz.

Bitmap in ERC GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK LOGOIMG-20170103-WA0008

EĞİTİMLERİMİZ HANGİ MESLEK DALLARINA KATKISI OLUR HANGİ BÖLÜMLERİ KAZANDIRIR AŞAĞIDA BAZILARINI BULACAKSINIZ

BİZİMLE KAZANAN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ

Dilek DERİN – Atatürk Eğitim Fakültesi / Resim Öğretmenliği 1.
Oytun GÖREN – Anadolu Üniversitesi / Grafik 1.
Demet AYGÜN – Yeditepe Üniversitesi / İç Mimarlık Tasarımı 1.
Erdem KIZILTOPRAK – London of Fashion Academy (Tekstil) 1.
Bahar TUTAR – Işık Üniversitesi / Fotoğraf 1.
Neslihan EKİNCİ – Yeditepe Üniversitesi / Resim 3.
Alpcan YAŞARAK – Anadolu Üniversitesi / Seramik 3.
Tülay TAŞKIN – Marmara Üniversitesi / Grafik 6.
Ebru KANDEMİR – Yıldız Teknik Üniversitesi / Fotoğraf
Halit GÜRER – Yıldız Teknik Üniversitesi / Sanat Yönetimi
Sevda TÜRKEL – Mimar Sinan Üniversitesi / Geleneksel
Serin DUMAN – Mimar Sinan Üniversitesi / Geleneksel
Hayriye KORGUN – Çanakkale Üniversitesi / Seramik
Ayçin ÖZGAN – Çanakkale Üniversitesi / Resim
Berk BAYKAL – Işık Üniversitesi / İç Mimari
Şule TEKNECİ – Marmara A.E.F / Resim Öğretmenliği
Serdar GÜNEY – Mimar Sinan Üniversitesi / Fotoğraf
Habit ALTINTAŞ – Okan Üniversitesi / İç Mimarlık
Yeter KARATAŞ – Çanakkala Üniversitesi / Seramik
Süleyman ÇAKIR – Işık Üniversitesi / Tekstil
Tuba AKDAĞ – Doğuş Üniversitesi / Tekstil
Mustafa KÜSTÜR – İstanbul Teknik Üniversitesi / Mimarlık
Yakul Yücel POLAT – Haliç Üniversitesi / Endüstri Ürünleri
Beste GÜCÜM – Çanakkale Üniversitesi / Geleneksel
Leyla DEMİR – Dokuz Eylül Üniversitesi / Seramik
Rüya TOKUŞ – Doğuş Üniversitesi / Tekstil
Filiz AKBAŞ – Doğuş Üniversitesi / İç Mimari
Doğa EMİRDAĞ – Yeditepe Üniversitesi / Endüstri Ürünleri Tasarımı
Naciye DEMİR – Muğla Üniversitesi / Heykel
Dilek DERİN – Atatürk Eğitim Fakültesi / Resim Öğretmenliği 1.
Oytun GÖREN – Anadolu Üniversitesi / Grafik 1.
Demet AYGÜN – Yeditepe Üniversitesi / İç Mimarlık Tasarımı 1.
Erdem KIZILTOPRAK – London of Fashion Academy (Tekstil) 1.
Bahar TUTAR – Işık Üniversitesi / Fotoğraf 1.
Neslihan EKİNCİ – Yeditepe Üniversitesi / Resim 3.
Alpcan YAŞARAK – Anadolu Üniversitesi / Seramik 3.
Tülay TAŞKIN – Marmara Üniversitesi / Grafik 6.
Ebru KANDEMİR – Yıldız Teknik Üniversitesi / Fotoğraf
Halit GÜRER – Yıldız Teknik Üniversitesi / Sanat Yönetimi
Sevda TÜRKEL – Mimar Sinan Üniversitesi / Geleneksel
Serin DUMAN – Mimar Sinan Üniversitesi / Geleneksel
Hayriye KORGUN – Çanakkale Üniversitesi / Seramik
Ayçin ÖZGAN – Çanakkale Üniversitesi / Resim
Berk BAYKAL – Işık Üniversitesi / İç Mimari
Şule TEKNECİ – Marmara A.E.F / Resim Öğretmenliği
Serdar GÜNEY – Mimar Sinan Üniversitesi / Fotoğraf
Habit ALTINTAŞ – Okan Üniversitesi / İç Mimarlık
Yeter KARATAŞ – Çanakkala Üniversitesi / Seramik
Süleyman ÇAKIR – Işık Üniversitesi / Tekstil
Tuba AKDAĞ – Doğuş Üniversitesi / Tekstil
Mustafa KÜSTÜR – İstanbul Teknik Üniversitesi / Mimarlık
Yakul Yücel POLAT – Haliç Üniversitesi / Endüstri Ürünleri
Beste GÜCÜM – Çanakkale Üniversitesi / Geleneksel
Leyla DEMİR – Dokuz Eylül Üniversitesi / Seramik
Rüya TOKUŞ – Doğuş Üniversitesi / Tekstil
Filiz AKBAŞ – Doğuş Üniversitesi / İç Mimari
Doğa EMİRDAĞ – Yeditepe Üniversitesi / Endüstri Ürünleri Tasarımı
Naciye DEMİR – Muğla Üniversitesi / Heykel

Lara – Marmara Üniversitesi / Geleneksel Sanatlar

Mehmet – Marmara Üniversitesi  / Resim

Doğan – Marmara Üniversitesi / Resim

Yunus Aras – Marmara Üniversitesi / Resim

Gamze Özkara – Tekirdağ Üniversitesi / Resim öğretmenliği

Gamze Özkara – Kocaeli Üniversitesi / Resim

İpek – Mimar Sinan Üniversitesi / Seramik

Nüveyba – Uludağ Üniversitesi / Resim

                                                                              karakalem-Kroki-çizim-Çizim kursu-Kalem-Set-Güzel sanatlara hazırlık-Silgi-Maket-Kalem seti-Sanat kursu-desen atölyesi-çizim kursu

To Top